Produkujemy odzież roboczą, ochronną i specjalistyczną, ponadto w naszej ofercie znajduje się odzież reklamowa i przeciwdeszczowa. Zajmujemy się także produkcją odzieży z powierzonych materiałów, według Państwa wzorów, a także uszlachetnianiem. Wszystkie nasze wyroby cechuje najwyższa jakość materiału i wykonania.

Zakład Produkcyjno Handlowy "ROBI" będący polską spółką cywilną został zarejestrowany w Szczecinie dnia 11-02-1991r (P/009196/97). Wieloletnia tradycja i zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na rozwinięcie produkcji i zdobycie nowych rynków w kraju i zagranicą.
Dostosowaliśmy wykorzystywaną technologię i park maszynowy do wymogów naszych zachodnich kontrahentów. Współpracujemy z firmami z Niemiec, Danii i Rosji. Dzięki poczynionym inwestycjom i nabytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować rodzimym odbiorcom wysokiej jakości wyroby.
Często doradzamy naszym Klientom w sprawach doboru materiałów i wzornictwie, tak by nasz produkt spełnił ich wymagania i jak najlepiej spełnił swoje zadanie. Chętnie także słuchamy uwag naszych Klientów i ich propozycji, gdyż w ten sposób doskonalimy nasze produkty.

Celem naszej działalności jest produkcja wysokiej jakości odzieży roboczej i stałe wyposażanie współpracujących z nami firm w odzież sprawdzoną i dostosowaną do ich potrzeb.

Staramy się, żeby każda firma stworzyła  swój wizerunek także przez dobrze ubranych pracowników, którzy doskonale się prezentując i pokazując na sobie logo firmy stanowią jej żywą reklamę.

Dążymy do tworzenia wyrobów o coraz lepszych parametrach, odpowiadających standardom światowym.

Copyright © 2008 Robi. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Advertec.pl