Produkujemy odzież roboczą, ochronną i specjalistyczną, ponadto w naszej ofercie znajduje się odzież reklamowa i przeciwdeszczowa. Zajmujemy się także produkcją odzieży z powierzonych materiałów, według Państwa wzorów, a także uszlachetnianiem. Wszystkie nasze wyroby cechuje najwyższa jakość materiału i wykonania.

Produkujemy odzież roboczą, ochronną i specjalistyczną, ponadto w naszej ofercie znajduje się odzież reklamowa i przeciwdeszczowa. Wszystkie nasze wyroby cechuje najwyższa jakość materiału i wykonania.

Materiały
W tkaniny przeznaczone do produkcji naszej odzieży zaopatrujemy się w fabrykach, które produkują wyłącznie tkaniny na ubrania robocze na całą Europę Zachodnią. Do ubrań ocieplanych stosujemy syntetyczny ocieplacz o gramaturze 100-220g/m2 i stilonową lub bawełnianą podszewkę. W modelach odzieży, gdzie potrzebne są taśmy odblaskowe stosujemy wysokiej jakości wszywane taśmy firmy 3M.

Park maszynowy i technologia
Do produkcji naszych ubrań  wykorzystujemy specjalistyczny park maszynowy, jest to blisko 100 przemysłowych maszyn szwalniczych przystosowanych do tzw. szycia ciężkiego. Jako nieliczni na rynku do zszywania newralgicznych szwów nie używany tradycyjnego Overlocka, ale tzw. zwijaczy, które dają bardzo mocne kryte połączenie brzegów tkanin stebnowane podwójnie lub potrójnie, zapobiegające strzępieniu szwów.

Nadruki i oznakowanie
Nadruki na ubraniach wykonujemy techniką sitodruku stosując najlepsze znane na naszym rynku farby plastisolowe drukarskie Sericola. Poza sitodrukiem stosujemy także znakowanie haftem. Miejsca znakowania ustalane standardowo możemy zmodyfikować na życzenie Klienta.

  • ubrania robocze

Odzież robocza produkowana jest z materiałów o podwyższonych parametrach i składzie: 65% bawełny z dodatkiem 35% poliestru lub 100% bawełny, o gramaturze w przedziale od 245g/m2 - 460g/m2. Daje to gwarancję niekurczliwości i łatwości spierania brudu. Ubrania z tych tkanin nie wymagają prasowania, charakteryzują się długotrwałym okresem użytkowania, dużo dłuższym od ubrań drelichowych.

  • ubrania ochronne i specjalistyczne

Specjalnie do produkcji odzieży ochronnej importujemy specjalistyczny ognioodporny materiał typu PROBAN i SCHUMER SECAN o gramaturze w zakresie 340g/m2 - 410g/m2. Dla wymagających posiadamy w swej ofercie materiały o gramaturze 520g/m2

  • odzież przeciwdeszczowa

W tkaniny przeznaczone na odzież przeciwdeszczową zaopatrujemy się u czołowych producentów krajowych. Stosują odpowiedniej gramatury podwójnie powlekany ortalion.

  • odzież reklamowa
Copyright © 2008 Robi. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Advertec.pl